מפגש האסיפה הכללית של העמותה

מפגש האסיפה הכללית של העמותה- 21.6.21

האסיפה הכללית השנתית של עמותת פני”ם חדשות התקיימה הערב בביתה הססגוני והצבעוני, מאיר הפנים והקסום של חברתנו האמנית ואשת ההייטק , אטי דה לאון.
תודה אטי יקרה שמג’נגלת בין בית וקריירה וטיפול מסור בכלבים, ויוזמת יוזמות חברתיות(הערב הציעה את שוק קח-תן)  ומעניקה ומארחת לעילא ולעילא, ובכל המורכבות הזאת גם הפליאה בזמן שאין לה לאפות ולהכין מגשי קינוחים מפנקים.
עליה כתבו את “איך היא עושה את זה” .. 
מרגש בכל חודש מחדש להתפעם מנדיבות הלב ורוח האירוח הלבבית של חברותנו הפותחות בתיהן למפגשים שלנו.
והערב מפגש בשני מושבים. האחד לאסיפה הכללית , נוהל מחייב בעמותות בעלות ניהול תקין כשלנו, ובמושב השני החלק התרבותי, הרצאתה של עו”ד שרון גולברי, פליליסטית שריתקה אותנו אודות הקונפליקטים שבין צדק לייצוג עבריינים ומשפחות פשע, הקווים האדומים שלא נחצים לעולם, הבחירות בתיקים המועדפים והחלום ללכת לפוליטיקה בהמשך. מרגש לפגוש בחורה צעירה , רק בת 35 , אחרי שנים ארוכות בתפקידים שונים במוסד הישראלי וזה 8 שנים כעורכת דין פלילית,בתפקיד גברי מאוד , שמעלה בין השאר גם חוסר פרגון וסובלנות של נשים ( אפילו שופטות בעליון) כלפי נשים ( עורכות דין צעירות) שלעיתים גם לא מאפשרים להן זמן לטעון טיעוניהן בעבור לקוחותיהם. 
שירן מרצה מעולה, מרתקת, קולחת ששנותיה הצעירות לא ניכרות וכאילו שנים ארוכות כבר מאחוריה … 
תודה על הרצאה בהתנדבות ובתחושת שליחות ! 
כן התכבדנו בשלושת השותפות מעוררות ההשראה של “רגולטור” משרד לייעוץ אסטרטגי ופוליטי, שבחרו בעמותה שלנו פרו בונו ואנו כבר סוללות דרך ונרגשות ! תודה לסוזי, סופי וילנה ! 
 
במסגרת האסיפה, התמלאנו גאווה לדווח כי גם בשנת הקורונה לא הפסקנו לפעול, קיימנו תערוכה גדולה וכן משלחת לארה”ב ולא ויתרנו על מפגשי ההרצאות החודשיים בזום.
מפעם לפעם היבלחנו למפגשים קטנים שבין הסגרים על חוף הים באויר הפתוח לפי תקנות קורונה. 
2021 של אחרי הקורונה קוראת לנו לפעולה, ואנו מתוכננות לפרויקט גדול חדש ומלא אהבת ארצנו וצה”ל, בדמות אימוץ יחידות ההגנה האוירית של מדינת ישראל ( כיפות ברזל) וכן התנעה מחודשת של המשמר המגדרי שלנו בכנסת והמשמר הבינ”ל הפועל מול מדינות העולם למען החלפת מידע בנושאי חקיקה מגדרית .
התברכנו בעמותה שלנו בנשים מהשורה הראשונה במדינת ישראל,בעלות תפקידים בכירים, תארים אקדמיים מכובדים, עמדות השפעה ועוצמות נשיות מובהקות. אך על כל אלה מתעלות תכונות מופלאות של נתינה ואהבת הארץ, ערכים חברתיים וקהילתיים, צניעות וחברות.
זו אריזה הכי מהודרת שאפשר לבקש. בונבוניירה של מובחרות בטעמים איכותיים, חומרי גלם משובחים ומגוון אדיר ונדיר.
זו הבונבוניירה של “פני”ם חדשות” שמתחדשת כל העת בטעמים חדשים בדמותן של חברות חדשות, כאלה שהצטרפו ממש היום ומביאות עוד ועוד כוחות מרגשים ומאתגרים לפעילותנו, שלא לדבר על חברותא ורישות לעילא ולעילא.
אומרים ש- 50 איש, יכולים לחולל יחד מהפכות. אנחנו הרבה יותר לא רק מיספרית בעיקר איכותית. 
כל אחת היא עולם ומלואו של כישורים וקשרים ויכולות והשפעה.
ואנחנו יכולות , ואנחנו עושות, ועוד נעשה ונצליח ! 
תודתי לכולכן חברותיי העושות ופועלות כל ימות השנה, בקורונה ובמלחמה ונקווה כי מעתה בבריאות ובשלום !