אירוע הצדעה לעשור לעמותת “פני”ם חדשות”

אירוע הצדעה לעשור לעמותת "פני"ם חדשות" ומסיבת יום הולדת ליו"ר העמותה, 1.11.22

יום הבוחר (הבחירות הכלליות לכנסת) היה היום ללא ספק יום של בחירה מלאת שמחה של חברות עמותת “פני”ם חדשות” אשר איחדו שתי חגיגות- אירוע הצדעה לכבוד עשור לעמותה ואירוע יום הולדת עגול ליו”ר העמותה. 

צוות ההפקה אל”מ רונית לב, פרלי ניניו ועדינה אורנשטיין עמלו ימים רבים להפקת אירוע מרגש, משמעותי ומעצים.

התודה והברכה ההוקרה והגאווה על שזכינו כולנו בעשייה משמעותית ורבת אשכולות, מניבה ותורמת לחברה הישראלית זה למעלה מעשור שנים בהתמדה ובמסירות רבה, כולה בהתנדבות מלאה.

אשרינו שזכינו בחברות איכותיות, אוהבות, מוכשרות ועתירות טוב אשר הרעיפו משך שעות ארוכות אהבה, שמחה, אושר ונחת, בחגיגה עשירת תכנים, ריקודים, הרצאות, פינוקים, ברכות והמון בלונים סגולים מעוצבים, כציבעי לוגו העמותה
תודה מהלב לכן צוות ההפקה שהתמסרו באהבה לאירוע לעילא ולעילא שיינצר בליבי לעד.
תודות לטליה נוימן , נילי שץ, ריקי מורנו ויעל משה על הברכות המרגשות , לרונית – בפיקוד העליון -על הניצוח וההנחייה והתיבול הנפלא עד הפרטים הקטנים, להדס שיין על הצד הפיננסי, לנגנים הנהדרים, למרצים המרתקים ( רחל עומסי מעצבת ומנצחת תורת האירוח וההגשה/ עיצוב שולחנות ובן זוגה , שהירצה בנושא הכתות במדינת ישראל וניהולו את המעצר המורכב של גואל רצון) ולדפנה ארמוני המרגשת שלנו, אשר הקדישה את “איזו מן שלווה” וכבשה את הלבבות!
מפגן האהבה והשמחה שבלב שימח ופעם בלבבות.

עם אהבה שכזאת “היה לנו טוב ,טוב עד גדותינו” עם אוצרות ההון האנושי המשובח שהפך זה מכבר למשפחה מלוכדת ואוהבת, משפחת “פני”ם חדשות